ItworldEdu

Aplicacions e(3d)ucatives. #ItworldEdu8 #3Dprint

L-lactic

Presentació d’algunes de les aplicacions del modelatge i la impressió 3D en el món de l’educació per a l’ItworlEdu8. En col·laboració amb EntresD.  

Continue Reading

Comptes de Twitter de l’ #ItworldEdu8. Dilluns.

Jordi Puigneró: @jordiPuignero Albert Forn: Baptista Borrell: @Bbborrell Francesc Pedró: @FrancescPedroED Jordi Vivancos: @jvivancos Mercè Gisbert: @Merce_G Antoni Burgaya: @aburgaya Mikel Agirregabiria: @agirregabiria F. Xavier Sans: José Luis Lázaro: Pau Nin: @pau_nin Ricard Faura: @ricardfaura Imma Marín: @immamarin Laia Arnau: @larnaube Irina Vasilescu: @ivasil63 Stavros Nikou: @stnikou Tullia Urschitz: @utullia Marina Jiménez-Iglesias: Esther Hierro: @esthima Ariadna Martínez: @elfildariadna Marinva: @marinvizate Fernando Trujillo: @ftsaez Ramon Barlam: @rbarlam Rosa Liarte: @rosaliarte Oriol Ripoll: @oriolripoll

Continue Reading